در شب سینمایی «چشم شب روشن»

همایون اسعدیان به شبکه‌ی چهار می‌آید

همایون اسعدیان به شبکه‌ی چهار می‌آید
از چهارشنبه شب ۱۷ آذر بخش سینمایی برنامه «چشم شب روشن» با اجرا و کارشناسی اکبر نبوی کلید خورد و حالا یک ماه بعد از آغاز، این برنامه آرام آرام به فضای جشنواره فیلم فجر نزدیک می‌شود.

به گزارش فیلم‌نت نیوز؛ اکبر نبوی چهارشنبه این هفته (22 دی) قرار است با همایون اسعدیان تهیه کننده، فیلمنامه نویس و کارگردان گپ بزند. کارگردانی که در جشنواره فیلم فجر پیش رو، با فیلم یک روز به‌خصوص برای دستیابی به سیمرغ تلاش می‌کند و در کارنامه او ساخت آثاری چون طلا و مس، بوسیدن روی ماه سریال راه بی پایان و… به چشم می خورد.

 از  ۱۷ آذر بخش سینمایی برنامه چشم شب روشن با اجرا و کارشناسی اکبر نبوی کلید خورد و این منتقد سینما و کارشناس حوزه فرهنگ در اولین شب با احمدرضا درویش کارگردان فیلم رستاخیز گفت‌وگو کرد.

در چهارشنبه های بعدی نیز او میزبان منوچهر شاهسواری مدیر عامل خانه سینما، رضا کیانیان بازیگر شناخته شده، فرشته طائرپور تهیه کننده سینمای کودک و نوجوان و منوچهر محمدی تهیه کننده سرشناس سینمای ایران بود و با این هنرمندان درباره مسائلی چون آسیب شناسی بازیگری، درگذشت دنیا فنی زاده و وضعیت سینمای کودک و شرایط تهیه کنندگی در سینمای ایران گفت‌وگو کرد.

چشم شب روشن به تهیه کنندگی امیر قمیشی، با اجرای محمد صالح علا شنبه تا چهارشنبه هر شب ساعت 23 از شبکه چهار سیما روی آنتن می رود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *